صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 171126
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به گزارش خبرگزاری فارس، علی کریمی پس از دیدار پرسپولیس مقابل راه آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نیمه اول بازی معمولی به نمایش گذاشتیم؛ اما در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم و باید گل‌های بیشتری به ثمر می رساندیم.
وی ادامه داد: در نیمه اول با دستور کادر فنی تغییر پست داده و به عنوان مهاجم بازی کردم و به همین دلیل نمی‌توانستم زیاد به عقب برگردم؛ اما در نیمه دوم فضای بیشتری در اختیار من گذاشتند. خوشحالم که توانستیم سه امتیاز حساس مقابل یکی از تیم‌های سختکوش لیگ را به دست آوریم.
هافبک پرسپولیس با تاکید بر این نکته که با هم تیمی‌هایم در پرسپولیس هیچ مشکلی ندارم، گفت: اجازه راهنمایی‌ جوانترها را دارم چون می خواهم تجربیاتیم را در اختیار بازیکنانی جوان مثل علیرضا محمد و سایرین قرار دهم.
وی افزود: تیم‌هایی که مقابل ما قرار می‌گیرند برنامه‌ریزی‌های زیادی دارند و سعی می‌کنند با یک نتیجه قابل قبول جو تیم خود را در یک روز تغییر دهند، به همین دلیل ما بعضی اوقات دچار مشکل می شویم.
کریمی تاکید کرد: نیم فصل اول به پایان رسید و باید بدانیم برای کسب جام‌های آسیایی و لیگ برتر و حتی جام جذفی، باید در نیم فصل دوم متفاوت‌تر بوده و با قدرت‌تر ظاهر شویم. بی شک حریفان آسیایی ما قدرتمند هستند و برای لیگ قهرمانان برنامه‌ریزی‌های زیادی کرده‌اند. همچنان اعتقاد قلبی دارم که پرسپولیس می‌‌تواند در سه جام موفق شو
يکشنبه هفدهم 9 1387
X